STYL

ZŁOTA SPÓDNICA I KOT

30 września 2017

Cześć Kochani,

W głowie nadal mam jak to pisałam w jednym z postów – słońce gorące. Z dużym uporem nie zwalniałam tempa w te lato i niestety jesień powitałam chorobą. Uporczywym kaszlem i gorączką, którym towarzyszyła ciągła senność. Nie dla mnie takie wylegiwanie się i po kilku dniach, nazwałam to męczarnią – moją prywatną. Lubię ciągle coś robić, każde wolne wykorzystałabym, nawet te najkrótsze bo przecież jest tyle do zrobienia i odkrycia! A tu klops, można rzec, że przespałam równo tydzień z krótkimi przerwami na jedzenie i na antybiotyki. Próby czytania kończyły się oczywiście spaniem. Mam nadzieję, że wyczerpałam swój limit spania i biorę się za twórcze myślenie (mam nadzieję, że zaraz mnie nie poskłada)!

Zdjęcia jakie dzisiaj zobaczycie śmiało przeleżały z miesiąc na dysku. Nie było czasu na tekst, nie było weny nawet na kilka zdań. Dzisiaj z wielkim sentymentem wspominam minione lato. Było bardzo intensywne i krótkie! Co nie oznacza, że nie było chwil na relaks. Wyjątkowo był nawet czas, aby poleżeć nad jeziorem, jeść truskawki na trawie, leżeć na hamaku i pójść na spacer i to nie jeden! Było słońce i był wiatr we włosach! Nosiłam sukienki, spódnice i najzwiewniejsze koszule. Było pięknie, ach uwielbiam to ciepło, zwłaszcza letnie wieczory i lody o smaku słonego karmelu.

Jeszcze przez jakiś czas będę przemycała na blogu letnie tchnienie. Prawie cały zestaw widoczny na zdjęciach jest z ciucha. Złotą spódnicę kupiłam wraz z bluzką w paski za kilka złote. Stworzyły zgrany duet, który w wakacyjne wieczory sprawdził się znakomicie.

Tym pozytywnym akcentem kończę krótkie przemyślenia i otulam się ciepłem letnich wspomnień!

Pozdrawiam ciepło, DariaSPÓDNICA I BLUZKA SECONHAND | OKULARY TOP SECRET | TRAMPKI PEPCO

Pewnie Ci się spodoba:

brak komentarzy

Zostaw komentarz

Polub mój fanpage!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com