STYL

SUKIENKA NA WESELE I ZAPACH RÓŻ

23 lipca 2018

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa to zdecydowanie czas spędzany u dziadków. Powiem, Wam że moje dni tam były tak beztroskie i piękne, że tęsknie za nimi tak mocno, a jednocześnie gdy o tym myślę uśmiecham się od ucha do ucha.

Tuż po zakończeniu roku szkolnego pierwsze co robiłam to brałam swój mały plecaczek i pakowałam najpotrzebniejsze rzeczy na wyjazd do dziadków. Mimo, że byłam małym kurduplem miałam przyzwolenie na spędzanie całych dni nad jeziorem i śmiechem żartem, ale właśnie nad tym najgłębszym w Polsce ; ) Mimo to, schodziłam co dnia o ile nie padało, do rzeki piaszczystą drogą. Najczęściej boso bo po co komu zbędny balast i tu zaczynał się raj! Obserwowałam wszystkie zwierzątka siedząc na kamieniu jak mała żaba! Oj musiałam być powiem nieskromnie – dosyć pocieszna.  Z  kamyków budowałam zamki, otoczone rwącą rzeczką i jak mi się przy farciło to czasem nawet mała rybka albo rak dostał się do stworzonego przeze mnie królestwa.

Z dziadkiem chodziłam na ryby i pływaliśmy łódką, wieczorami zabierał mnie na długie spacery, zawsze towarzyszyły nam rozbrykane psy. Gdy nadchodziła powoli jesień naszym ulubionym zajęciem było zbieranie grzybów.Jeśli dziadek nie mógł odnaleźć mnie nad brzegiem rzeki, albo jeziora (nie popadał w zaniepokojenie, wręcz przeciwnie) wiadomo gdzie można było mnie znaleźć. W ogromnym ogrodzie babci – miejsce to było i jest dla mnie  wyjątkowe. Każdego poranka otwierałam małą bramkę i biegałam wyznaczonymi alejkami. Ogród pachniał różami, ponadto był zawsze pełen kolorów i uwielbiały go różnobarwne motyle. Co dnia odkrywałam tam nowe kwiaty i meldowałam babci co rozkwitło i gdzie dojrzałam kreta, czy inne niepożądane stworzenie. Ojej! Kiedyś ten ogród wydawał mi się tak duży, wydawał się niczym tajemniczy. 

Wieczorami w trójkę wybieraliśmy się na spacery, jak dziś pamiętam jak pięknie pachniało powietrze. Jak spokojna wieczorami była woda. Jak bardzo tęsknię za tymi czasami!Dzisiejsze zdjęcia szczególnie te z wiatrem we włosach i różami w tle przenoszą mnie do najpiękniejszych chwil z mojego dzieciństwa. To dzięki tym chwilom dzisiaj potrafię cieszyć się z małych rzeczy i mam w sobie tą wielką wrażliwość, której nigdy nie chciałabym stracić.

A jakie jest Twoje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa?

Pozdrawiam Was ciepło, DariaSUKIENKA RESERVED | BUTY RENEE | TOREBKA MANZANA


ZDJĘCIA ANNA DALIDUTKO 

Pewnie Ci się spodoba:

5 komentarzy

 • Odpowiedz ModnyFash 31 lipca 2018 o 15:56

  Wspaniale się prezentujesz i bardzo ładne zdjęcia 🙂

 • Odpowiedz Roksana 2 sierpnia 2018 o 20:29

  Pięknie i dziewczęco, zakochałam się w butach

 • Odpowiedz ADSTRANGER 6 sierpnia 2018 o 12:50

  Jak cuudownie! <3

 • Zostaw komentarz

  Polub mój fanpage!

  Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com