SLOW

POMYSŁ NA PREZENT | MOJA FOTOKSIĄŻKA

3 grudnia 2018

Przez jakiś czas zdjęcia przechowywałam tylko w  formie elektronicznej. Usprawiedliwiałam się najczęściej,  że nie mam czasu ich wydrukować. Jednak ostatnio postanowiłam stworzyć fotoksiążkę, w której uwiecznię miniony rok.

Moja książka powstała na Printu   Taka książka ma bardzo dużo zalet. Jedną z nich jest sposób jej wykonania.  Nawet nie sądziłam, że to takie proste! Po pierwsze tworzy się ją w bardzo intuicyjnym programie, gdzie należy wgrać zdjęcia, które chcielibyśmy wykorzystać w naszym projekcie. Później zaczynamy nasze dzieło, ja miałam mały problem z zaczęciem i jak to ja – siedziałam nad książką kilka dni 😉 Kilka razy zmieniałam swoją wizję, po kilku próbach na szczęście się udało i poszło już z górki.

Tworząc fotoksiążkę można skorzystać z pięknych gotowych szablonów (na każdą okazję, tutaj znajdziecie te na święta), albo każdą stronę zrobić zupełnie po swojemu. Jeśli nie masz pomysłu wystarczy dodać przygotowane zdjęcia. Ja starałam się trochę zmienić proponowane koncepcje i oczywiście zrobiłam każdą stronę po swojemu. Dodałam m.in. teksty z ulubionych piosenek, cytaty i fragmenty z książek, które towarzyszyły mi w minionym czasie.

Taka książka jest dla mnie wyjątkową pamiątką, aj uśmiecham się z każdym razem jak ją przeglądam! Wspomnienia uwiecznione na zdjęciach mają niezwykłą moc wywoływania uśmiechu, a także wzruszenia. Moja fotoksiążka i historia przelana na jej karty przywołują na myśl najszczęśliwsze chwile.

Jeśli nadal zastanawiasz jak jak zatrzymać najpiękniejsze wspomnienia, to podpowiadam, że warto spróbować w takiej formie : )

Pozdrawiam, DariaZdjęcia Krzysiek

Pewnie Ci się spodoba:

1 komentarz

  • Odpowiedz ADSTRANGER 5 grudnia 2018 o 14:16

    Świetny pomysł na prezent!

  • Zostaw komentarz

    Polub mój fanpage!

    Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com