STYL

KARMELOWY SWETER IDEALNY NA ZIMĘ

26 listopada 2018

Ten zestaw przedstawia mnie tuż przed zapadnięciem w sen zimowy, gdy póki co mamy złotą piękną jesień. Swoją drogą uwielbiam taką scenerię, a Wy?

Zima się zbliża a ja z wielką chęcią zakopałabym się pod kilkoma ciepłymi kocami w łóżku. Tuż obok postawiłabym termos – taki w którym ciepła herbata posłodzona miodem by się nie kończyła. Najlepiej aby dodać tam trochę imbiru, który działa rozgrzewająco – pycha! Jeszcze obok mogłyby się palić zapachowe świece. Tak mogłabym zasnąć z pierwszym śniegiem i obudzić się razem z krokusami – najlepiej późną wiosną.

Oj, jak ja nie lubię zimy – jest moim wielkim wrogiem. Choć przyznaję lubimy się zza szyby. Gdy ona zerka na mnie podstępnie a ja baluje w domu w oversizowym swetrze i ciepłych skarpetach z pomponami. Tak wtedy mogłabym powiedzieć, że jestem jej sojuszniczką. W momencie gdy tata przyniesie do domu piękną zieloną choinkę – wtedy nasza przyjaźń wydaje się jakby co raz bardziej rzeczywista i do zaakceptowania. Jednak to wszystko mija – mija przy pierwszym wyjściu na zewnątrz. Wtedy Ona, ta zła odbiera mi całe ciepło i znowu, znowu jesteśmy sobie bardzo wrogie.  Na samą myśl o Niej, przechodzą mnie ciarki i sięgam po kolejny łyk herbaty z miodem.Karmelowy sweter to oczywiście nabytek z ciucha. Lubię w nim chodzić, mimo że zawsze skutecznie dodaje mi kilka kilogramów. Tak jest obszerny, ale za to jaki cieplutki! Jestem zdecydowanie z tych, którzy zakładają więcej warstw ubrań – byle było mi cieplej. Przyznaję poczucie ciepła, jest dla mnie dużym komfortem. Sprawia, że łatwiej mi się działa, myśli i pracuje – zimno mnie paraliżuje i odbiera chęci do czegokolwiek.

Lato i jesień w tym roku były dla mnie wielkim szczęściem – każdy dzień celebrowałam jak nigdy dotąd. Nawet, gdy trzeba było czasem spędzić letnie weekendy w pracy, zawsze była chwila żeby poleżeć plackiem na słoneczku. Ach, ja to bym mogła sie zachwycać piękną pogodą i zachwycać, każdym kwiatkiem i wschodem i zachodem słońca. Chyba marzą mi się już wakacje i ciepła wyspa, gorący piasek. Stop – tak się rozmarzyłam, że zaraz pozostanę w tej strefie komfortu i nici z planów, tych mniejszych na najbliższe dni.  Zatem pozdrawiam Was spod ciepłego koca i działam dalej!

Pozdrawiam, Daria

Zdjęcia – Anna DalidutkoJEANSY ZARA | BOTKI H&M | SWETER SECONDHAND ORSAY | KASZKIET H&M | TOREBKA SECONDHAND

Pewnie Ci się spodoba:

1 komentarz

  • Odpowiedz Secret Garden 12 grudnia 2018 o 15:17

    Bardzo mi się podoba całość, ale najbardziej botki, świetnie się prezentują 😉

  • Zostaw komentarz

    Polub mój fanpage!

    Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com