STYL

GRANATOWA SPÓDNICA NA LATO

21 sierpnia 2018

Jeśli chodzi o ubrania mam takie, które noszę dosłownie do “zdarcia”. Czasami wydaje się, że mają duszę, samo ich dotknięcie jest czymś w rodzaju magii. Tak jest z torebką ze zdjęcia, gdy jej dotykam widzę siebie z dzieciństwa jak bardzo chciałam potrzymać w dłoniach to “cacko” pobawić się chociaż delikatnym łańcuszkiem, a co dopiero przejść z nią na ramieniu po domu.  Ta torebka  w moich oczach od kiedy pamiętam była obiektem pożądania. Mama raczej nie lubiła, gdy długo się nią opiekowałam, bo zazwyczaj co się psuło w domu było moją sprawką. Tak też było z ciuchami i innymi akcesoriami młodej damy, byłam małą psują. Czasami ta psuja, psuła dosłownie przypadkiem. Potrafiłam pociąć ulubioną bluzkę, aby zrobić z niej kokardę do paska, którą wypatrzyłam w gazecie. Kokarda była piękna, ale powrót do rzeczywistości mniej ; )

Dzisiaj już na tyle kreatywna nie jestem, albo po prostu mam mniej czasu. Choć co jakiś czas wraca chęć, aby nauczyć się szyć i zakupić do domu maszynę. Jako mała dziewczyna radziłam sobie na niej świetnie, szyłam poszewki na poduszki, różnego rodzaju torebki, a nawet spódnice. Nie wiem czy obecnie miałabym do tego cierpliwość, kusi mnie aby spróbować. Wracając do torebki, w każdej chwili mogło mi przyjść do głowy, aby pożyczyć ten piękny łańcuszek na przykład do spodni czy spódnicy. Dlatego też obawy mamy były wtedy uzasadnione. ; )

Dzisiejszy zestaw to typowy luzak, granatowa spódnica midi i lekka biała koszula, która o elegancji nawet nigdy nie słyszała. Wakacyjnego klimatu całości dodała torebka, a także złota biżuteria.

Dajcie znać jak się Wam podoba!

Pozdrawiam, DariaGRANATOWA SPÓDNICA JUNIOR MAX | KOSZULA JUNIOR MAX | CONVERSE | OKULARY H&M

Pewnie Ci się spodoba:

1 komentarz

  • Odpowiedz ADSTRANGER 24 sierpnia 2018 o 09:45

    no pieknie *-*

  • Zostaw komentarz

    Polub mój fanpage!

    Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com