BEAUTY

JAK DBAM O SWOJE NOGI? | POZNAJ MÓJ SPOSÓB

6 marca 2018

 


Cześć,

Zacząć należałoby od tego, że z marką Veera poznałam się w styczniu. Trochę zagubiona w dużej możliwości wyboru, zdecydowałam się na melanżowe rajstopy z mikrofibry.

Po zamówieniu dostałam maila z przyjemną instrukcją. Jedno z jej zdań brzmiało:”W trakcie zakładania może wydawać Ci się, że są za małe i za ciasne. Ale dokładnie tak ma być. Rajstopy Veera mają uciskać, bo to właśnie stopniowany ucisk wspomaga Twoje krążenie. To on sprawia, że przez cały dzień Twoje nogi są lekkie.”

 Do testu podeszłam z lekkim przymrużeniem oka ; ) Każdy kto mnie zna, wie że rajstopy to u mnie ostateczna ostateczność. Zawsze, gdy je zakładam coś mnie swędzi, drapie, przekręci się i co najgorsze chwila po nałożeniu musiałam mierzyć się z niejednym puszczonym do mnie oczkiem.Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go zmalowałam.

Po pierwszej próbie “wciśnięcia” się w wybrane rajstopy byłam trochę zaskoczona. Dzięki temu, że palce i pięty są bardzo dobrze zaznaczone, nic się nie przesuwa i pięknie przylega. Kolejne przyjemne zaskoczenie to trwałość, nie porwałam ani jednej pary od stycznia! W moim wypadku to wielki sukces!

A teraz do sedna! Stopniowany ucisk, który sprawia że nogi są lekkie. Produkty kompresyjne Veera mają przynosić ulgę już przy pierwszych pierwszych  symptomach osłabienia takich jak: zmęczenie nóg,  pajączki czy obrzęki.

Cieszę się, że zmieniłam swoje przekonania i postanowiłam wypróbować rajstopy i pończochy, które mają za zadanie dbać o zdrowie moich nóg. Przyznam Wam, że zdecydowanie nie wrócę do zwykłych rajstop!

Nie będę pisać eseju o zaletach, a jest ich wiele. Wiem jedno – spróbujcie same, a wiem że będziecie zadowolone!

Razem z marką Veera – Pięknie Ściskam! 

Pozdrawiam, DariaPOST WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ VEERA

 

Pewnie Ci się spodoba:

1 komentarz

  • Odpowiedz Gronercik 14 marca 2018 o 04:47

    Nie słyszałam o tych rajstopach, ale muszę przyznać, że naprawdę mnie zaciekawiły. Muszę je sprawdzić ! 🙂

  • Zostaw komentarz

    Polub mój fanpage!

    Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com