STYL

CZARNA PIKOWANA KURTKA I CIEPŁE DODATKI

7 stycznia 2019

Cześć!
Po dość długiej zimowej przerwie postanowiłam wrzucić typowego “zwyklaka”, który codziennie lekko zmodyfikowany pomaga mi przetrwać zimową porę. Podstawą jest ciepła pikowana kurtka i dodatki zapewniające dodatkowe pokłady ciepła. Nie darzę zimy szczególnym uwielbieniem i gdy jest tylko możliwość – przyznaję zaszywam się w domu. Też tak macie, czy właśnie zima to Wasza ulubiona pora roku? : )

Look of the day 
Czarną pikowaną kurtkę z dzisiejszego zestawu znalazłam jesienią w Reserved, podobnie jak rękawiczki. Rękawiczki są bardzo przyjemne w dotyku, delikatnie “łaskoczą” póki się nie przyzwyczaimy, ale przyjazny skład bo aż 80% wełny przekonał mnie do ich zakupu (znajdziecie je tutaj).

Najlepsze buty na zimę, których nigdy nie wymienię na inny typ to workery. Te ze zdjęcia mam już drugi sezon. Po pierwsze ciepłe, wygodne, wykonane ze skóry i mogę powiedzieć, że niezniszczalne! Po dość długich i intensywnych zimowych wyprawach wyglądają nadal jak nowe.

Zimą jak wiecie nie szaleje ze stylizacjami, bo najczęściej jestem otulona jak się da. Zimową porą stawiam na ciepłe dodatki i wygodne zestawy. Gdybym miała pokazać Wam swoje zimowe looki, to większość z nich przypominałaby Wam raczej mnie zawiniętą w ogromny polarowy koc, niż pokazującą fajny look : )

Pozdrawiam ciepło, Daria

Pewnie Ci się spodoba:

brak komentarzy

Zostaw komentarz

Polub mój fanpage!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com