BEAUTY

COCO GLAM | JAK SIĘ SPRAWDZIŁ?

13 grudnia 2018

 


Wielką przyjemność sprawia mi próbowanie produktów, o których już słyszałam i zwróciłam na nie szczególną uwagę, a tym bardziej takich,w których działanie trochę nie wierzę ; ) Tak też było z Coco Glam. Coco Glam to 100% naturalny proszek, dzięki któremu można samemu w domu, zaznaczam przy regularnym stosowaniu wybielić zęby. Brzmi dość podejrzanie, a jednak po 2 tygodniach testowania uważam, że warto go sprawdzić.

Coco Glam to proszek uzyskany z węgla organicznego z drzewa kokosowego. Jest to węgiel aktywny, który ma na celu zapobieganie powstawaniu próchnicy. Ma także dodatkowe właściwości, gdyż oczyszcza jamę ustną z bakterii.Coco Glam to po prostu “czarny proszek” do wybielania zębów. Należy nabrać go na szczoteczkę i szczotkować nim zęby około dwóch minut, później pozostawić go na zębach kolejne 2-3 minuty. Następnie dobrze wypłukać jamę ustną i wyszczotkować zęby pastą, i wygląda to na tyle – gotowe.

Moje pierwsze wrażenie po użyciu COCO GLAM to zdecydowanie – przerażenie – ten moment, gdy zobaczyłam jak czarny węgiel wypływa mi z ust. Tak, wyglądałam jak wampir, ale czego nie robi się dla białych zębów – pomyślałam po chwili. Co więcej po kilku dniach regularnego stosowania od razu widać było, że zęby mają ładniejszy i przede wszystkim wyrównany koloryt.

Coco Glam według mnie działa bardzo skutecznie i co ważne szybko. Ponadto jego cena jest na pewno adekwatna do ilości produktu (który wydaje się nie kończyć) i działania. Aktualnie używam proszku około 3 razy w tygodniu, aby przedłużyc trwanie uzyskanego efektu.

W dobrej cenie Coco Glam proszek do wybielania zębów z 100% naturalnym aktywnym węglem upolujecie w drogerii Horex 

Dajcie mi znać jakie są wasze opinie na temat Coco Glam.
Pozdrawiam, 

Pewnie Ci się spodoba:

brak komentarzy

Zostaw komentarz

Polub mój fanpage!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com