PODRÓŻE STYL

MÓJ ZESTAW NA PLAŻĘ Z TENERYFĄ W TLE I

10 stycznia 2018

Cześć Kochani,

Uwiel­biam słońce, które pozwala na zało­że­nie lżej­szych ubrań! Jak wie­cie ostatni mie­siąc spę­dzam na Tene­ry­fie, jed­nej z bar­dziej egzo­tycz­nych Wysp Kana­ryj­skich. Mię­dzy leniu­cho­wa­niem na plaży i zwie­dza­niem, przy­go­to­wa­łam dla Was kilka wpi­sów. Chcę poda­ro­wać Wam cho­ciaż tro­chę słońca! No to lecimy!

Dziś będzie o zesta­wie na plaże, albo dłuż­szy wakacyjny spa­cer. Jaki powi­nien być?

Przede wszyst­kim wygodny, to według mnie naj­waż­niej­sze kry­te­rium. Nie raz sły­sza­łam, że paku­jąc się na wakacyjny wyjazd nie­któ­rzy zabie­rają ze sobą naj­więk­sze perełki ze swo­jej szafy. Póź­niej oka­zuje się, że jed­nak sukienka nie pasuje do niczego (nawet pogody ;)), a ulu­biona spód­nica nie gra z żad­nym spa­ko­wa­nym pośpiesz­nie tshir­tem. Paku­jąc swój bagaż sta­ra­łam się, aby nie popeł­nić tego błędu. W wyniku gruntownej selekcji nie­które cuda jednak musiały zostać w domu. Dzięki tej selek­cji udało się zabrać rze­czy, które mogłam łączyć co dnia w prze­różne kom­bi­na­cje. Obowiązkowo do każdego letniego zestawu dodałam przeciwsłoneczne okulary, torebkę na najważniejsze drobiazgi i dużo uśmiechu! Dzi­siaj posta­wi­łam na biel, która skom­po­no­wała się z opa­le­ni­zną wyjąt­kowo ład­nie i „lekko”.

Największą gwiazdą tego zestawu jest słomiana torba, kupiłam ją na ciu­chach za dokład­nie 2 złote. Od razu oczami wyobraźni zoba­czy­łam ją w otoczce błę­kit­nej wody i inten­syw­nej zie­leni,  tam gdzieś między szumem fal, ciepłym piaskiem a zapachem kanaryjskiej kawy. Przy­znam, że gdyby była tylko odro­binę więk­sza, to byłaby łupem ide­al­nym. Mimo, to ma w środku dwie więk­sze kie­sze­nie i nie raz zmie­ściła ręcz­niki na plażę i inne róż­no­ści. Miało być lekko i wygod­nie, moim zda­niem udało się.

Gdzie zrobiliśmy zdjęcia? Czytaj dalej ; ) 

PLAYA DEL DUQUE – TENERYFA

Miejsce, w którym wykonaliśmy zdjęcia znajduje się w okolicy jednej z piękniejszych plaż na wyspie. Playa Del Duque położona jest w południowej części wyspy i jest częścią bardzo popularnego kurortu na Teneryfie – Playa de  las Americas. Playa Del Duque mieści się w dzielnicy Costa Adeje i przyciąga grono turystów pięknym piaszczystym brzegiem. Miejsce to bogate jest w dużo atrakcji i przede wszystkim niepowtarzalne widoki. To idealna miejscówka na długi spacer, zwłaszcza przy zachodzie słońca.

Przyznaję, że kąpiel w oceanie, piaszczysta plaża i do tego widok gór przyprawiają mnie o przyjemne dreszcze. To wyjątkowa sceneria, którą mogłabym podziwiać co dnia, choć tak właśnie jest!

Niebawem zapraszam na kolejne wpisy z Teneryfą w tle.

Pozdrawiam gorąco, Daria 


 TORBA SECONDHAND| TRAMPKI CONVERSE | BLUZKA SECONDHAND | SZORTY JUNIORMAX

Pewnie Ci się spodoba:

Polub mój fanpage!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com